Liana parvaz

ویزای سنگاپور - اجازه‌ی ورود به کشور مدرن و پولدار آسیا:

سنگاپور یکی از مقاصد پر طرفدار گردشگری جهان بشمار می‌رود و از تاریخی غنی بهره می‌برد که ریشه در تجارت و بازرگانی دارد. سنگاپور جزیره‌ای کوچک ولی با فرهنگ‌های متفاوت می‌باشد. این جزیره کوچک فقط دارای یک شهر است، کشور سنگاپور در جنوب کشور مالزی قرار گرفته است و جزو کشورهای ASEAN است. کشور سنگاپور از لحاظ مساحت جغرافیایی و تعداد مردم، جزو دسته‌ی کشور‌های کوچک قرار می‌گیرد و شاید همین کوچکی باعث شده است که کشور سنگاپور از لحاظ اقتصاد جزو بهترین و پر رونق‌ترین شهرهای دنیا باشد. احتمالا یکی از موارد جذابی که شنیده‌اید، پاسپورت سنگاپور باشد، پاسپورت سنگاپور قوی‌ترین پاسپورت در جهان است با پاسپورت سنگاپور می‌‌توان بدون اخذ ویزا به 159 کشور مختلف جهان سفر کرد. سنگاپور کشور یا بهتر بگوییم شهری است پر از جاذبه‌های مدرن، از سنتوزا گرفته تا ساختمان‌های مرتفع و هتل‌‌های لوکس نظیر مارینا بی سند. با توجه به این مورد که کشور سنگاپور جزو مقصدهای جذاب و همیشگی ایرانیان برای سفرمی‌باشد در در این مطلب راهنمای جامعی در مورد ویزای سنگاپور ارائه‌ کرده‌ایم. اگر دوست دارید به سنگاپور سفر کنید و فکر می‌کنید به غیر از ویزای سنگاپور نیاز به هتل یا تور سنگاپور دارید، پیشنهاد می‌کنیم به صفحه تور سنگاپور مراجعه کنید تا از بهترین آفرهای لحظه آخری سنگاپور مطلع شوید.

انواع ویزای سنگاپور: 

1- ویزای توریستی
2- ویزای تحصیلی
3- ویزای کاری


1- ویزای توریستی:

ویزای توریستی سنگاپور همان‌طور که از نامش پیداست فقط برای توریست‌هایی که به این کشور وارد می‌شوند، صادر می‌شود.ویزای توریستی سنگاپور 3 ماه اعتبار ورود دارد یعنی تا 3 ماه می‌توانید با این ویزا وارد شوید ولی فقط یک ماه اجازه‌ی اقامت و ماندن در سنگاپوررا دارید.
 

زمان مورد نیاز برای صدور ویزای سنگاپور:

طبق تجربه‌ی بدست آمده مدت زمان لازم برای صدور ویزای سنگاپور 7 الی 10 روز کاری است و روز‌های شنبه و یکشنبه جزو روز‌های کاری سفارت سنگاپور نمی‌باشد.
لازم به یادآوری است که در این یک ماهی که می‌توانید در سنگاپور اقامت داشته باشید اجازه مشغول شدن به کار را ندارید و همچنین نمی‌توانید بیشتر از 30 روز در سنگاپور بمانید.


انواع ویزای توریستی سنگاپور از نظر نوع صدور:

سنگاپور از نظر نوع صدور ویزا 2 نوع مختلف دارد:
1- ویزای توریستی فرودگاهی: این ویزا در هنگام ورود مسافر به سنگاپور با ثبت شدن مهر در پاسپورت مسافر ثبت می‌شود.
2- ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان: ویزای فرودگاهی برای مسافران ایرانی صادر نمی‌شود و مسافران ایرانی یک هفته الی 10 روز قبل از سفر باید نسبت به گرفتن ویزای توریستی یک ماهه سنگاپور اقدام کنند.

مدارک لازم جهت گرفتن ویزای توریستی سنگاپور:

برای گرفتن ویزای سنگاپور نیاز به مدارک زیر دارید و اسکن این مدارک برای صدور روادید سنگاپور کافی می‌باشد.
1- اسکن صفحه اول پاسپورت به همراه صفحه‌ی دارای مکان امضای مسافر با اعتبار حداقل 6 ماه
2- اسکن عکس ترجیحا 4*6 یا 4*3 با زمینه‌ی سفید (لازم است عکس متفاوتی نسبت به عکس داخل پاسپورت باشد)
3- پر کردن فرم لازم برای دریافت ویزای سنگاپور
نکته: برای پاسپورت کودکان، پدر یا مادر باید پاسپورت را امضا کند.

آیا ویزای توریستی نیاز به ضمانت بانکی، گردش حساب و دیگر مدارک مالی دارد؟
برای ویزای توریستی نیازی به مدارک مالی از جمله گردش حساب و یا تمکن مالی نیست و مدارک ذکر شده در بالا کفایت می‌کند.

دلایل ریجکت شدن ویزای سنگاپور:

یکی از دلایلی که ممکن است ویزای سنگاپور ریجکت شود، عدم وجود همراه در سفر است. سنگاپور بدلیل رفاه نسبی بالایی که دارد ورود پناهنده به کشورش بسیار حساس است و اگر شک کنند که شما قصد ماندن در سنگاپور را دارید به شما اجازه‌ی ورود به این کشور را نخواهند داد. دیگر دلیلی که ممکن است باعث ریجکت شدن ویزا شود، بودن در بلک لیست و یا شک کردن افسر اداره مهاجرت به هر دلیل ممکن به شما است. این شک ناشی از صحت نداشتن علت سفرتان به سنگاپور خواهد بود که در فرم ثبت‌نام ذکر کرده‌اید.

آموزش گرفتن ویزای توریستی سنگاپور:

برای اقدام به دریافت ویزای سنگاپور بر خلاف سخت گیر بودن فقط کافیست چند نکته را رعایت کنید تا به راحتی ویزای این کشور را داشته باشید. توضیح این نکته خالی از لطف نیست که داشتن ویزا سنگاپور در پاسپورتتان، شما را برای گرفتن ویزای شنگن یا ویزای کانادا بسیار کمک خواهد کرد.

مراحل دریافت ویزای سنگاپور:

1- اسکن صفحه اول پاسپورت به همراه صفحه‌ی دارای مکان امضای مسافر با اعتبار حداقل 7 ماه
2- سفر به یکی از کشور‌های ی که دارای سفارت سنگاپور هستند
3- مراجعه به سفارت در روز‌های کاری
4- پرداخت هزینه لازم و دادن مدارک خواسته شده
5- منتظر ماندن به مدت 7 الی 10 روز
6- مراجعه به سفارت سنگاپور و دریافت ویزا

ای ویزا Evisa سنگاپور:

کشور سنگاپور در اقدامی تازه، ویزاهای برچسبی که در پاسپورت ثبت می‌شدند را حذف کرده است و برگه‌ای به نام ای‌ویزا سنگاپور به شما می‌دهد که باید پرینت آن را هنگام ورود به کشور سنگاپور داشته باشید. در ادامه نمونه‌ی ای ویزای سنگاپور صادر شده توسط لیانا پرواز را مشاهده خواهید کرد.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی کلیک کنید.

سفارت سنگاپور در ایران:

کشور سنگاپور هیچ سفارت یا نماینده‌ی مستقیمی برای کارهای اقامت و رویداد در ایران ندارد و در صورت نیاز به ویزا باید از کشورهای دیگر اقدام کرد. البته اگر نمی‌خواهید هزینه‌تان زیاد شود و یک سفر مجزا فقط برای دریافت ویزا داشته باشید به راحتی با ما تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان و دادن مدارک مورد نیاز،  ما برایتان مراحل دریافت ویزا را انجام می‌دهیم.
لیانا پرواز تا بحال بیشتر از 1000 درخواست برای گرفتن ویزای سنگاپورداشته است و از این تعداد 99% آن‌ها توسط سفارت سنگاپور مورد قبول واقع شده‌اند که در ادامه چند نمونه از آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

قیمت ویزای توریستی سنگاپور:

قیمت ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان برابر با  85 دلار آمریکاست. این هزینه در زمان دریافت مدارک، پرداخت می‌شود و در صورت ریجکت شدن ویزای سنگاپور، این هزینه مستردد نخواهد شد.

ویزای توریستی سنگاپور برای ایرانیان:

ایرانیان نمی‌توانند از ویزای فرودگاهی سنگاپور استفاده کنند و باید از ویزای توریستی یک ماهه سنگاپور استفاده کنند که در مدت 7 روز کاری قابل دریافت است و این ویزا نیاز به ضمانت های مالی و یا ملکی ندارد.

دانلود فرم ویزای سنگاپور

هر فرد متقاضی ویزای سنگاپور باید اطلاعات فردی و هویتی خود را در فرم ویزای سنگاپور وارد نماید و همراه با بقیه مدارک به سفارت سنگاپور تحویل دهد. با زدن بر روی دکمه زیر می‌توانید فرم ویزای سنگاپور را دانلود کرده و در صورت نیاز از آن استفاده کنید. فرم ویزای سنگاپور رایگان است و در قبال دریافت آن نباید هزینه‌ای پرداخت نمایید. در صورت درخواست صدور ویزای سنگاپور از طرف لیانا پرواز باید فرم زیر را دانلود کنید پس از تکمیل فرم ویزا سنگاپور همراه بقیه مدارک به کارشناسان ما در بخش ویزای لیانا پرواز تحویل دهید.

دانلود فرم ویزای سنگاپوردرصورت نیاز به راهنمایی برای پر کردن فرم ویزای سنگاپور می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 نمونه ویزاهای اخذ شده توسط لیانا پرواز:

ویزای سنگاپورsingapor visa


سنگاپور ویزانمونه ویزا سنگاپور


# عنوان نام فایل

درگاه پرداخت بانک ملت

درگاه پرداخت سامان کیش

درگاه پرداخت بانک پارسیان

سوال یا نظرتان درباره این مطلب را با ما به اشتراک بگذارید

 • پارسا

  پارسا

  سلام. برای ویزای توریستی سنگاپور چقدر زمان نیاز هست تا صادر بشه؟

 • پارسا

  پارسا

  سلام. الان چون سفارت سنگاپور یکم تایم شلوغیش هست کمتر از 7 روز نمیشه ولی بیشتر از 10 روز هم زمان نمیبره.

 • نیما محمدی

  نیما محمدی

  ایا با داشتن ویرای تحصیلی سنگاپور میتوان بعد از اتمام دوره تحصیل تقاضای اقامت دائم کرد؟ و ایا داشتن اقامت دائم بمعنی تعلق گرفتن پاسپورت سنگاپور تلقی می شود؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر شما با گرفتن ویزای تحصیلی و فارق التحصیل شدن در سنگاپور نمیتونید ویزای دائم و یا به نوعی شهروندی سنگاپور رو بگیرید. حتی ویزاهای کاری سنگاپور هم یک ساله یا دوساله هستن و ویزای دائم فقط با سرمایه گذاری های بسیار زیاد امکان پذیره

 • هستی مرتضوی

  هستی مرتضوی

  چقدر طول ميكشه كه جواب ويزا سنگاپور بياد؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ریجکت شدن یا قبول شدن ویزای سنگاپور تقریبا ده روز زمان میبره و تو همین ده روز مشخص میشه

 • سامیار

  سامیار

  ويزاي سنگاپور ميخواستم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  سلام. برای گرفتن ویزای سنگاپور مراحل سختی پیش رو ندارید و فقط کافیه مدارک مورد نیاز ویزای سنگاپور رو آماده کنید و تحویل ما بدین. ما 7 الی 10 روزه ویزای الکترونیکی سنگاپور رو براتون میگیریم.

 • صالحی

  صالحی

  ایا با داشتن ویرای تحصیلی سنگاپور میتوان بعد از اتمام دوره تحصیل تقاضای اقامت دائم کرد؟ و ایا داشتن اقامت دائم بمعنی تعلق گرفتن پاسپورت سنگاپور تلقی می شود؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  خیر با ویزای تحصیلی سنگاپور و حتی بعد از اتمام دوره تحصیل نمیتونید تقاضای ویزای دائم یا اقامت دائم سنگاپور کنید. اقامت سنگاپور بسیار سخته و فقط از طریق سرمایه گذاری های کلان در سنگاپور امکان پذیره

 • پیام اکبری

  پیام اکبری

  من براي خودم و همسرم و دو دخترم ويزا سنگاپور ميخوام البته ورودم در تاريخ ١٨ بهمن ماه خواهش بود وبراي ٣ شب أقامت لطفا راهنمايي بفرماييد متشكرين

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  مدارکتون رو آماده کنید و ارسال کنید برای ما. مشکلی نداره و ما میتونیم براتون ویزای سنگاپور رو توی 7 الی 10 روز اخذ کنیم

 • کاربر4110

  کاربر4110

  من براي ویزا سنگاپور اقدام كرده بودم، الان اعلام کردن ویزا سنگاپورم ریجکت شده، میخواستم بدونم تا کی نمیتونم درخواست مجدد ویزا بدم؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  شما سریعا پس از ریجکت ویزا سنگاپورتون میتونید درخواست مجدد بدین ولی برای جلوگیری از پیش اومدن حساسیت پیشنهاد میکنیم دو ماه بگذره و بعد دوباره درخواست ویزا بدین

 • عبدالامیر بشارت

  عبدالامیر بشارت

  اگر بخواهم پاسپورت سنگاپوری داشته باشم چه مبلغی باید در سنگاپور سرمایه گذاری کنم و در چه ضمینه های کاری؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. این که تو چه زمینه ای سرمایه گذاری میکنید خیلی فرقی نداره و مهم اینه بتونید کارآفرینی در سنگاپور کنید و از همون طریق بتونید پاسپورت سنگاپوری بگیرید. دقیق از مبلغش اطلاع ندارم ولی قبلا بالای 5 میلیارد تومن بود

 • کیوان

  کیوان

  سلام. سابقاً برای اعتبار پاسپورت و سابقه سفر برای گرفتن ویزای شنگن و...، گرفتن ویزای سنگاپور را توصیه میکردند. الان که ویزای این کشور الکترونیکی شده گرفتنش چه تاثیری در این رابطه داره؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  وقت بخیر. بله حتما تاثیر داره البته تاثیر ویزا به صورت لیبل بیشتره ولی الان تاثیر سفر به سنگاپور بیشتر روی تراول هیستوری شما هست و تراول هیستوریتون رو قوی میکنه

 • سلام...ویزای توریستی یک ماه چطور تمدید میشود؟ چه شرایطی لازم دارد؟ با توجه به اینکه عموی من ساکن سنگاپور هست و گفته که هر ماه برایت تمدید می کنم؟

 • نادیا

  نادیا

  ویزای تک سنگاپور هنوز هم اقدام می کنید؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  بله ما در لیانا پرواز ، ویزا تک سنگاپور هم میگیریم

 • نامیا

  نامیا

  راجع به ویزای اقامتی سنگاپور به چه صورت است؟

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ما در زمینه اقامت سنگاپور، فعالیتی نداریم

 • پوریا جعفری

  پوریا جعفری

  سلام من ميخوام بدونم ويزا توریستی سنگاپور توي پاسپورت ميخوره مثل ويزاي چين يا يه برگه جداگانه هستش

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  ویزای توریستی سنگاپور به صورت الکترونیکی و یا به صورت یک برگه جداگانه است. قبلا ویزای توریستی سنگاپور به صورت لیبل در پاسپورت چسبانده میشد

 • علی

  علی

  سلام علی هستم.ویزای کار سنگاپور میخوام.چطور باید اقدام کنم

 • باران

  باران

  من ایران زندگی نمیکنم ولی پاسم ایرانیه میتونم آنلاین ویزای سنگاپور بگیرم

 • لیانا پرواز

  لیانا پرواز

  در صورت داشتن حامی در سنگاپور امکان گرفتن ویزای آنلاین سنگاپور برای شما وجود دارد. البته کارت اعتباری برای پرداخت آنلاین نیز الزامیه

پیام خود را بنویسید